ROK SZKOLNY 2019/2020

1. Mały Europejczyk przyjacielem Zielonej Planety Poziomki
  2. Pytajcie, myślcie, odkrywajcie – rozmowy z dziećmi na ważne tematy Jagódki
  3. O co prosi Ziemia? – zabawy ekologiczne z bohaterami bajek Wróbelki
  4. Czytanie uczestniczące u dzieci z AAC – tworzenie bajek i wierszyków dla dzieci wybrane dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi objęte terapią logopedyczną
  5. Zabawy badawcze z Jeżem Januszem Jeżyki
  6. Mówię, liczę i rachuję, paluszkami i rączkami się posługuję Biedronki
  7. Przedszkolak w świecie doświadczeń dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi z grup: Pszczółki, Słoneczka
  8. Widzę, czuję i słyszę – dzieci w świecie doznań dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi z grup: Pszczółki, Słoneczka
  9. Artystyczna terapia dla każdego przedszkolaka Słoneczka
  10. Jeżyki przyjaciółmi przyrody Jeżyki
  11. Mali kucharze Żabki
  12. Kreatywne Krasnale – przedszkolak myśli, działa, tworzy Krasnale
  13. Jedna rączka, druga rączka, zakręcimy bączka Wróbelki
  14. Elementy metody krakowskiej w połączeniu z różnymi technikami plastycznymi, czyli przygotowanie do czytania i pisania Słoneczka
  15. Badamy i eksperymentujemy – dotykamy, patrzymy, czujemy Żabki
  16. Warszawa barwami malowana Krasnale

ROK SZKOLNY 2018/2019

1. Artystyczna terapia dla każdego przedszkolaka Ewelina Majewska, Elżbieta Karwowska-Godun (Kangurki)
  2. Biało-czerwona kraina w małych sercach się zaczyna Katarzyna Kowalewska, Karolina Biernat, Ewa Kulikowska (Słoneczka)
  3. Cztery lata mam, cztery pory roku znam Beata Banasik, Mirosława Wykpisz (Krasnale)
  4. Elementy metody krakowskiej w połączeniu z różnymi technikami plastycznymi, czyli przygotowanie do czytania i pisania Karolina Biernat, Katarzyna Kowalewska (Słoneczka)
  5. Franklin naszym przyjacielem Karolina Biernat, Katarzyna Kowalewska (Liski)
  6. Jedna rączka, druga rączka, zakręcimy bączka Katarzyna Mucha, Ewa Szewczyk, Anna Kaczor (Wróbelki)
  7. Kolorowe oblicza mojego miasta w 4 porach roku Ewelina Majewska, Elżbieta Karwowska-Godun (Kangurki)
  8. Kotkowe podróże po Europie Iwona Miechowiecka, Ewelina Kędzierska, Agnieszka Kozłowska (Kotki)
  9. Kto by pomyślał – dziecięce filozofowanie Joanna Pacholczyk-Mizdalska, Elżbieta Drzewowska-Szewczyk (Jagódki)
  10. Mali kucharze Agnieszka Jęczarek, Aneta Żebrowska (Żabki)
  11. Obraz stolicy Polski widziany oczami dziecka Małgorzata Herman, Agnieszka Mierzejewska (Biedronki)
  12. Piękna nasza Polska cała – tradycja, historia, współczesność Ludmiła Fabiszewska (Biedronki, Kangurki, Misie, Motylki, Pszczółki, Słoneczka, Tygryski i Żabki)
  13. Poziomkowy Klub Książkowy – dzięki niemu jestem bezpieczny, mądry i zdrowy Agnieszka Ciołek, Ewa Mięgoć (Poziomki)
  14. Ręce, oczy, uszy – w sensoryczną podróż mała Pszczółka wyruszy Izabela Salak, Justyna Wyrzykowska, Monika Słupska (Pszczółki)
  15. Słoneczka wśród dzikich zwierząt Katarzyna Kowalewska, Karolina Biernat, Ewa Kulikowska (Słoneczka)
  16. Szlakiem Wisły – wędrówki małego podróżnika Izabela Salak, Justyna Wyrzykowska, Monika Słupska (Pszczółki)
  17. "Szumki, syczki i ciszki" wizualizacja dźwięków w terapii sygmatyzmu Jolanta Cechowska (indywidualnie w ramach zajęć logopedycznych)
  18. Wielkie i małe sprawy – kształtowanie postaw społecznych z bohaterami literackimi Katarzyna Mucha, Ewa Szewczyk, Anna Kaczor (Wróbelki)
  19. Zabawa i muzyka w Makatonie Marta Podbielska (indywidualnie w ramach terapii logopedycznej)
  20. Zabawy twórcze z Jeżem Januszem Ewa Odorowicz, Izabela Rój (Jeżyki)