Ogłoszenia

Spotkania adaptacyjne dla rodziców i dzieci nowo przyjętych

Zapraszamy jednego rodzica/opiekuna z dzieckiem na spotkania adaptacyjne w środę 28 sierpnia i czwartek 29 sierpnia wg poniższego harmonogramu.

Kangurki 9.00-10.00
zabawy w sali grupowej
Pszczółki 10.30-11.30
zabawy w sali grupowej
Tygryski 10.30-11.30
zabawy w sali grupowej
Biedronki 10.00-11.00
zabawy w sali grupowej

Prosimy o zabezpieczenie wody do picia dla swojego dziecka.

Informację dotyczącą przydzielenia dziecka do konkretnej grupy otrzymają rodzice w drugiej połowie sierpnia na adres poczty elektronicznej wskazany we wniosku rekrutacyjnym.

Przedszkole zapewnia pomoce i przybory dydaktyczne, rodziców prosimy o zaopatrzenie dziecka w piżamę i pościel (w grupie 3-latków), ręcznik, kapcie, strój gimnastyczny i ubranie na zmianę (w podpisanym worku). Wszystkie rzeczy osobiste dziecka prosimy podpisać. Jeśli rodzic wyraża chęć, istnieje możliwość przyniesienia do przedszkola własnych przyborów plastycznych itp. Wszelkie sprawy organizacyjne zostaną omówione przez nauczycielki podczas spotkań.