Biuro edukacji

Uwaga! Zmiana organizacji pracy przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach w lipcu i sierpniu 2020 r. Zamiast tzw. dyżurów wakacyjnych, sześć tygodni pracy placówki.

Więcej informacji na stronie Biura Edukacji Urzędu m.st. Warszawy.

Na stronie Biura Edukacji Urzędu m.st. Warszawy znajdą Państwo wykaz terminów przerw w funkcjonowaniu przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych w lipcu i sierpniu 2020 r.
Poza ustalonymi przerwami przedszkola i oddziały przedszkolne w szkołach w okresie zbliżających się wakacji będą prowadziły zajęcia dla dzieci.
Terminy pracy i przerwy w działalności poszczególnych placówek zostały uzgodnione przez dyrektorów z radami rodziców. Funkcjonowanie placówek będzie dostosowane do aktualnych przepisów dotyczących zagrożenia epidemicznego.

Funkcjonowanie przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach w lipcu i sierpniu 2020 r.