Publikacja list dzieci przyjętych i nieprzyjętych oraz postępowanie odwoławcze

W piątek 22 maja br. w przedszkolach i szkołach podstawowych zostaną wywieszone listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych. Informacja ta będzie również dostępna w systemie rekrutacyjnym, po zalogowaniu się na koncie dziecka.

Wyniki rekrutacji do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych w szkołach podstawowych

12 maja 2020 r. o godz. 13.00 w przedszkolach i w szkołach podstawowych zostaną opublikowane listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.

Zmiana zasad rekrutacji do przedszkoli, w związku z koronawirusem w Polsce

Prosimy Rodziców, którzy wskazali naszą placówkę jako przedszkole pierwszego wyboru o wysłanie skanu wniosku o przyjęcie dziecka i pozostałych dokumentów drogą mailową na adres placówki Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..