Warszawskie Inicjatywy Edukacyjne

Warszawskie Inicjatywy Edukacyjne (WIE)

Warszawskie Inicjatywy Edukacyjne (WIE) to Program Biura Edukacji m. st. Warszawy, umożliwiający dofinansowanie projektów przygotowanych i realizowanych przez szkoły i przedszkola dla których organem prowadzącym jest m. st. Warszawa. Program jest finansowany ze środków zapisanych w budżecie Biura Edukacji na poszczególne lata. W ramach WIE możliwie jest otrzymanie dofinansowania do realizacji projektu, który wpisuje się w program działalności edukacyjnej i wychowawczej szkoły.

Projekty zrealizowane w Przedszkolu z Oddziałami Integracyjnymi Nr 226 „Małego Europejczyka” w ramach Warszawskich Inicjatyw Edukacyjnych (WIE)

XIV EDYCJA WIE

"Interaktywnie i kreatywnie w Przedszkolu 226 – twórcze zabawy z wykorzystaniem nowoczesnych technologii"

XIII EDYCJA WIE