ROK SZKOLNY 2019/2020

1. Wiklinowy nie plastikowy – działania małych ekologów Pszczółki
  2. Tygryski strażnikami przyrody – program ekologiczny Tygryski
  3. Pięknie mówię, recytuję, opowiadam i rymuję dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi z grupy Biedronki
  4. Wiem, umiem i działam – program rozwijający zainteresowania nauką programowania wśród dzieci 4-letnich Jagódki
  5. Program wspierający rozwój społeczno-emocjonalny Jestem dobrym kolegą, ale czy zawsze? Biedronki
  6. Swoje zmysły oraz ruch trenuje każdy zuch Kotki

ROK SZKOLNY 2018/2019

1. Biedronkowe zabawy z językiem migowym Małgorzata Herman, Agnieszka Mierzejewska, Anna Gąsiorek (Biedronki)
  2. Czas na język angielski – ucz się, śpiewaj i baw się razem z nami! – Time for English – learn, sin gang have fun with us! Ewelina Kędzierska (Kotki)
  3. Jestem dobrym kolegą, ale czy zawsze? Agnieszka Mierzejewska, Małgorzata Herman (Biedronki)
  4. Kodowanie nie tylko na dywanie Joanna Pacholczyk-Mizdalska (Jagódki)
  5. Tygryskowe zabawy z językiem angielskim Ewelina Brzezińska, Anna Kamińska (Tygryski)