Apel Mazowieckiej Policji do rodziców i uczniów

W związku z nowymi obostrzeniami w kwestii bezpieczeństwa publicznego, Mazowiecka Policja przygotowała kolejny apel do rodziców i uczniów.

Kontakt do przedszkola

Drodzy Rodzice, w godzinach od 10.00 do 16.00 pozostajemy do Państwa dyspozycji pod następującymi adresami:

Wydłużenie rekrutacji do przedszkoli do 23 kwietnia br.

Uprzejmie informujemy, że Biuro Edukacji podjęło decyzję o wydłużeniu rekrutacji do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych (ogólnodostępnych i integracyjnych) w szkołach podstawowych