Wydarzenia na platformie eTwinning

Dnia 8 listopada 2019 r. w ramach realizacji projektów eTwinning nauczyciele naszego przedszkola: p. Joanna Pacholczyk-Mizdalska (Junior STEM Kitchen Lab), p. Emilia Boniakowska (Tasty, healthy, colorful) i p. Katarzyna Mucha (Flavours of nature) zorganizują wydarzenia na platformie eTwinning dotyczące obchodów Europejskiego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania, a także zaproszą do udziału pozostałych nauczycieli.

Podziękowanie od Prezydenta RP

Jest nam miło poinformować, że otrzymaliśmy podziękowanie od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej p. Andrzeja Dudy za udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym „Piękna Nasza Polska Cała”.

Europejskie Odznaki Jakości dla naszych nauczycielek

Z dumą informujemy, że nauczycielki naszego przedszkola: p. Emilia Boniakowska oraz p. Joanna Pacholczyk-Mizdalska otrzymały Europejskie Odznaki Jakości.