Ogłoszenia

ANKIETA dla rodziców/opiekunów prawnych dotycząca deklaracji opieki przedszkolnej w czasie wakacji

Szanowni Państwo,
w związku ze zmianami w organizacji pracy przedszkola w czasie wakacji, chciałabym działając w porozumieniu z radą pedagogiczną i radą rodziców poinformować Państwa, że przedszkole po 30 czerwca 2020 r. będzie czynne w dniach:
20 lipca – 28 sierpnia 2020 r. – w formule DYŻUR WAKACYJNY

Nowe procedury organizacji opieki w okresie pandemii COVID-19

Poniżej przedstawiamy Państwu procedury organizacji opieki w okresie pandemii COVID-19 opracowane dla placówek oświatowych prowadzonych przez m.st. Warszawę oraz obowiązujące w Przedszkolu z Oddziałami Integracyjnymi nr 226 „Małego Europejczyka” w Warszawie zaktualizowane procedury bezpieczeństwa i oświadczenia obowiązujące od dnia 25.05.2020 r.

Ankieta dotycząca korzystania z opieki przedszkolnej w trakcie trwania epidemii COVID-19

Informujemy, że niezwłocznie po otrzymaniu przekazujemy Państwu ankietę dotyczącą chęci skorzystania z opieki przedszkolnej w trakcie trwania epidemii COVID-19. Bardzo prosimy o wypełnienie ankiety i odesłanie jej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. najpóźniej do wtorku 19.05.2020 r.