Ogłoszenia

Warszawskie Koło PSONI wraz z Centrum Rehabilitacji Constance Care, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego, realizuje Projekt RPMA.09.02.02-14-9353/17-00 "Nowoczesna diagnostyka i rehabilitacja dla dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym".

Pierwszy dzień wiosny

Drodzy rodzice! 21 marca w czwartek obchodzimy PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY – ŚWIATOWY DZIEŃ OSÓB Z ZESPOŁEM DOWNA – DZIEŃ KOLOROWEJ SKARPETKI.
Ubierzmy się na ZIELONO! I koniecznie załóżmy kolorowe skarpetki!

Krajowa Odznaka Jakości dla naszych nauczycieli

Z radością informujemy, że dwie nauczycielki naszego przedszkola: p. Emilia Boniakowska oraz p. Joanna Pacholczyk-Mizdalska otrzymały Krajową Odznakę Jakości.