Informacja dla rodziców dzieci nowo przyjętych - aktualizacja

W związku z pogarszającą się sytuacją pandemiczną spotkania adaptacyjne przenosimy do ogrodu przedszkolnego. Prosimy o wstępne zarezerwowanie czwartku i piątku. Ostateczną decyzję odnośnie godzin i terminu podamy w środę po przeanalizowaniu sytuacji pogodowej.

Prosimy o zabezpieczenie wody do picia dla swojego dziecka.

Spotkania poniedziałkowe pozostają bez zmian, wg poniższego harmonogramu:

Pszczółki 31 sierpnia (poniedziałek) 10.00-10.30
10.30-11.00
Tygryski 31 sierpnia (poniedziałek) 12.00-12.30
12.30-13.00
Biedronki 31 sierpnia (poniedziałek) 14.00-14.30
14.30-15.00
zabawy w ogrodzie przedszkolnym pod opieką rodziców

Informację dotyczącą przydzielenia dziecka do konkretnej grupy otrzymają Państwo 27 sierpnia przy wejściu do przedszkola. Prosimy pamiętać o obowiązujących zasadach reżimu sanitarnego tzn. dziecko przychodzi tylko z jedną osobą dorosłą, rodzic zobowiązany jest mieć maseczkę i zdezynfekowane dłonie (przy wejściu do przedszkola znajduje się dozownik z płynem). Prosimy o zachowanie dystansu społecznego zgodnie z obowiązującymi zasadami.

Przedszkole zapewnia pościel oraz wszelkie pomoce i przybory, rodziców prosimy o zaopatrzenie dziecka w piżamę, kapcie i ubranie na zmianę (w worku). Wszystkie rzeczy osobiste dziecka prosimy podpisać. Jeśli rodzic wyraża taką chęć istnieje możliwość przyniesienia do przedszkola własnej pościeli, przyborów plastycznych itp. Wszelkie sprawy organizacyjne zostaną omówione przez nauczycielki 31 sierpnia 2020 r.

W razie jakichkolwiek zmian w Rozporządzeniu Głównego Inspektora Sanitarnego będziemy Państwa informować na bieżąco poprzez stronę internetową przedszkola.