Informacje dla rodziców i harmonogram zebrań organizacyjnych

W związku z sytuacją pandemiczną od 1 września będziemy kontynuować sprawdzone zasady przyprowadzania dzieci do przedszkola. Dziecko do budynku wchodzi pod opieką wyznaczonego pracownika placówki po zmierzeniu temperatury.

Wyjątkiem są rodzice dzieci 3-letnich, którzy w okresie adaptacji będą mieli możliwość odprowadzenia swojej pociechy do grupy.

Prosimy pamiętać o obowiązujących zasadach reżimu sanitarnego tzn. dziecko przychodzi tylko z jedną osobą dorosłą, rodzic zobowiązany jest mieć maseczkę i zdezynfekowane dłonie (przy wejściu do przedszkola znajduje się dozownik z płynem). Prosimy o zachowanie dystansu społecznego zgodnie z obowiązującymi zasadami.

Nasze przedszkole wypracowało procedury, które pozwoliły bezpiecznie funkcjonować w czasie pandemii. Cała kadra przedszkola dokłada wszelkich starań, aby pomóc dzieciom w adaptacji w tym trudnym okresie.

Poniżej zamieszczamy harmonogram zebrań organizacyjnych, podczas których ustalimy wspólnie z Państwem ostateczną formę przyprowadzania dzieci do przedszkola w okresie reżimu sanitarnego.

dzień godzina grupa
(czwartek)
17.00 Wróbelki
Słoneczka
17.30 Poziomki
Kotki
(piątek)
17.00 Jeżyki
Kangurki
17.30 Jagódki
Krasnale
(poniedziałek)
17.00 Motylki
Misie
17.30 Sowy
Biedronki
(wtorek)
17.00 Pszczółki
Tygryski

W razie jakichkolwiek zmian w Rozporządzeniu Głównego Inspektora Sanitarnego będziemy Państwa informować na bieżąco poprzez stronę internetową przedszkola.