Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do korzystania z nowej poradni świadczącej bezpłatne usługi psychologiczne i psychoterapeutyczne w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Jest to miejsce, gdzie specjaliści łączą psychoterapię, pomoc rodzinom, a także pomoc w zakresie terapii środowiskowej z dojazdem do środowiska np. domu lub szkoły. Pracują także w gabinecie prowadząc oddziaływania terapii indywidualnej, rodzinnej, organizują spotkania rodzinne ze wszystkimi specjalistami zaangażowanymi w proces zdrowienia. Pomagają dzieciom i młodzieży w zakresie trudności zachowania, obniżonego nastroju, problemów społecznych.

Ośrodek Środowiskowej Pomocy Psychologicznej i Psychoterapeutycznej Dzieci i Młodzieży ul. Saska 61
Centrala tel. 22 617 30 01 do 04
Rejestracja Ogólna tel. 22 617 67 33, 22 617 67 07