Zbiórka na rzecz Evy zakończona ale akcja nadal trwa! Teraz możemy pomóc Kacperkowi!

Szanowni Państwo,
Eva została wylosowana w loterii za granicą i otrzyma lek wcześniej niż zakończy się zbiórka. Wszystkie dzieci chore na SMA mogą wziąć udział w takiej loterii i wygrać finansowanie leczenia, które kosztuje 2 mln USD. I tym razem padło na Eve! Środki ze zbiórki zostaną przekazane na rehabilitację Evy oraz przekazane na inne dzieci chore na SMA.

Kacperek

Druga dziewczynka, której plakat był przy domofonie – Antosia tego samego dnia zebrała na zbiórkach siepomaga.pl 100% kwoty na leczenie. Same dobre wiadomości...

Jednak możemy nasze pozytywne działania przenieść na inne dziecko, tak samo potrzebujące. Z całą naszą społecznością przenosimy się pomagać Kacperkowi z woj. zachodniopomorskiego. Tu można przeczytać jego historię:

Zaangażowałam w pomoc już Radnych z Białołęki i Warszawy. Wszyscy deklarują pomoc w organizacji kiermaszy charytatywnych na Białołęce. Jednym słowem, możemy dalej razem pomagać!
W puszce zabranej z przedsionka przedszkola było równo 15 zł., wpłacimy je na konto fundacji razem z pieniędzmi z kiermaszu organizowanego w ostatni weekend na Bródnie.
Zachęcam Państwa do wpłat na zbiórkę Kacperka przez portal siepomaga:

Zapraszam również do grupy licytacyjnej na Facebooku: Herosi Kacperka – Licytacje:

Można wystawiać: książki, zabawki, ubrania, rękodzieło, tak naprawdę wszystko, co jest w dobrym stanie i jest zgodne z prawem. Można też licytować, kupować i udostępniać.
Zapraszam serdecznie, bo POMAGANIE JEST FAJNE!

opracowała: Mama Marceliny z Poziomek