Spotkania adaptacyjne dla rodziców i dzieci nowo przyjętych

Zapraszamy jednego rodzica/opiekuna z dzieckiem na spotkania adaptacyjne w poniedziałek 30 sierpnia i wtorek 31 sierpnia wg poniższego harmonogramu.

Słoneczka 10.00-10.30 zabawy w sali grupowej
10.30-11.00 zabawy w ogrodzie przedszkolnym pod opieką rodziców
Krasnale 11.00-11.30 zabawy w sali grupowej
11.30-12.00 zabawy w ogrodzie przedszkolnym pod opieką rodziców
Motylki 12.00-12.30 zabawy w sali grupowej
12.30-13.00 zabawy w ogrodzie przedszkolnym pod opieką rodziców

Prosimy o zabezpieczenie wody do picia dla swojego dziecka.

Informację dotyczącą przydzielenia dziecka do konkretnej grupy otrzymają Państwo 25 sierpnia za pomocą poczty elektronicznej na adres wskazany we wniosku rekrutacyjnym. Prosimy pamiętać o obowiązujących zasadach reżimu sanitarnego tzn. dziecko przychodzi tylko z jedną osobą dorosłą, rodzic zobowiązany jest mieć maseczkę w pomieszczeniu i zdezynfekowane dłonie (przy wejściu do przedszkola znajduje się dozownik z płynem).

Prosimy o zachowanie dystansu społecznego zgodnie z obowiązującymi zasadami.

Przedszkole zapewnia pościel oraz wszelkie pomoce i przybory, rodziców prosimy o zaopatrzenie dziecka w piżamę, kapcie i ubranie na zmianę (w worku). Wszystkie rzeczy osobiste dziecka prosimy podpisać. Jeśli rodzic wyraża taką chęć istnieje możliwość przyniesienia do przedszkola własnej pościeli, przyborów plastycznych itp. Wszelkie sprawy organizacyjne zostaną omówione przez nauczycielki podczas spotkań.
W razie jakichkolwiek zmian w Rozporządzeniu Głównego Inspektora Sanitarnego będziemy Państwa informować na bieżąco poprzez stronę internetową przedszkola.