Spotkania adaptacyjne dla rodziców i dzieci nowo przyjętych

Zapraszamy jednego rodzica/opiekuna z dzieckiem na spotkania adaptacyjne we wtorek 29 sierpnia i środę 30 sierpnia wg poniższego harmonogramu.

Jeżyki 16.00-17.00
zabawy w sali grupowej
Kangurki 16.00-17.00
zabawy w sali grupy VII
Kotki 16.00-17.00
zabawy w sali wielofunkcyjnej
Misie 16.00-17.00
zabawy w sali wielofunkcyjnej

Prosimy o zabezpieczenie wody do picia dla swojego dziecka.

Informację dotyczącą przydzielenia dziecka do konkretnej grupy otrzymają Państwo w drugiej połowie sierpnia na adres poczty elektronicznej wskazany we wniosku rekrutacyjnym.

Przedszkole zapewnia pościel oraz wszelkie pomoce i przybory, rodziców prosimy o zaopatrzenie dziecka w piżamę, kapcie i ubranie na zmianę (w worku). Wszystkie rzeczy osobiste dziecka prosimy podpisać. Jeśli rodzic wyraża taką chęć, istnieje możliwość przyniesienia do przedszkola własnej pościeli, ręcznika, przyborów plastycznych itp. Wszelkie sprawy organizacyjne zostaną omówione przez nauczycielki podczas spotkań.

O zmianach w Rozporządzeniu Głównego Inspektora Sanitarnego wpływających na przebieg dni adaptacyjnych będziemy Państwa informować na bieżąco poprzez stronę internetową przedszkola.