Instrukcja składania wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola na rok szkolny 2020/2021

Drodzy rodzice! Prosimy o zapoznanie się z instrukcją składania wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola na rok szkolny 2020/2021:

1. Zdezynfekuj dłonie płynem antyseptycznym,
  2. Przeczytaj i podpisz klauzulę informacyjną w związku ze składaniem w placówce wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola (dostępną na miejscu w placówce)
  3. Wniosek oraz dokumenty potwierdzające kryteria i klauzulę informacyjną włóż do koszulki i umieść w pojemniku,
  4. Zadzwoń i poinformuj pracownika, że zostawiłeś dokumenty w pojemniku. Poczekaj na pracownika w celu otrzymania potwierdzenia złożenia wniosku.

Wniosek oraz dokumenty potwierdzające kryteria zostanie sprawdzony i zaakceptowany w ciągu 5 dni od dnia złożenia. W przypadku braku dokumentów potwierdzających spełnianie kryteriów – kryterium, które nie zostanie potwierdzone, nie będzie uwzględnione w rekrutacji.

Kryterium dotyczące zatrudnienia obojga rodziców może zostać uznane pod warunkiem dostarczenia zaświadczeń o zatrudnieniu do dnia 31 marca br. Rodzice/opiekunowie prawni zobowiązują się do złożenia stosownego zaświadczenia do dnia 31marca br.
Zaświadczenia o zatrudnieniu należy dostarczyć drogą elektroniczną (skan lub zdjęcie dokumentu), na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W treści wiadomości prosimy podać imię i nazwisko dziecka, którego dokument dotyczy.