Zmiana zasad zapisów na dyżur wakacyjny

Hasła do elektronicznego systemu zapisów na dyżur wakacyjny wygenerowane przez pracowników przedszkola z systemu będą przekazywane Państwu wyłącznie drogą elektroniczną na Państwa adresy e-mail lub przez platformę e-przedszkole. W treści maila wskazane będzie tylko imię dziecka i hasło (bez innych danych osobowych).

W przypadku braku adresu e-mail Rodzica pracownicy przedszkola skontaktują się telefonicznie i ustalą sposób przekazania hasła.

Do 25 marca 2020 r. otrzymają Państwo hasła do logowania.

Rodzice dzieci biorących udział w rekrutacji do przedszkoli/oddziałów przedszkolnych lub klas pierwszych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2020/2021 korzystają z hasła nadanego w systemie elektronicznej rekrutacji.

Rodzice wypełniają wniosek tylko w elektronicznym systemie zapisów na dyżury wakacyjne. Nie muszą dostarczać jego wersji papierowej do placówki.

Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej Biura Edukacji pod adresem: