Ankieta dla Rodziców

Szanowni Rodzice! Przedstawiamy ankietę dotyczącą chęci skorzystania z opieki przedszkolnej w trakcie trwania epidemii COVID-19 od 18 maja 2020 r.
Bardzo prosimy aby informacja zwrotna dotarła na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. najpóźniej do środy 6.05.2020 r. do godz.10.00.

Jednocześnie informujemy, że ze względu na ograniczania dotyczące liczby dzieci w grupie oraz ograniczenia liczby personelu przedszkolnego świadczącego pracę nie możemy zagwarantować, że wszystkie zgłoszone dzieci będą w stanie skorzystać z opieki w przedszkolu. Dlatego też, ustalając kolejności przyjęć dzieci stosować będziemy kryteria przedstawione w ankiecie. Ponadto informujemy, że nie skorzystanie z możliwości opieki przedszkolnej od 18.05.2020 nie skutkuje usunięciem dziecka z listy wychowanków przedszkola.

Wyjaśniamy również, że deklaracje/ankiety dotyczące udziału dzieci w zajęciach obowiązują na okres 18-22 maja br. i w zależności od decyzji rządowych będą ponownie zbierane na następny okres od 24 maja br.