Ankieta dotycząca korzystania z opieki przedszkolnej w trakcie trwania epidemii COVID-19

Informujemy, że niezwłocznie po otrzymaniu przekazujemy Państwu ankietę dotyczącą chęci skorzystania z opieki przedszkolnej w trakcie trwania epidemii COVID-19. Bardzo prosimy o wypełnienie ankiety i odesłanie jej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. najpóźniej do wtorku 19.05.2020 r.

Rodzice, którzy nie są zainteresowani udziałem dziecka w zajęciach opiekuńczo-wychowawczych proszeni są o potwierdzenie tej informacji.

Prosimy o przestrzeganie terminu, gdyż przedszkole musi podać do 20.05.2020 r., informację podsumowującą uzyskaną z ankiet od rodziców w systemie ankietowym Biura Edukacji.

Jednocześnie informujemy, że ze względu na ograniczania dotyczące liczby dzieci w grupie oraz ograniczenia liczby personelu przedszkolnego świadczącego pracę nie możemy zagwarantować, że wszystkie zgłoszone dzieci będą w stanie skorzystać z opieki w przedszkolu.