ANKIETA dla rodziców/opiekunów prawnych dotycząca deklaracji opieki przedszkolnej w czasie wakacji

Szanowni Państwo,
w związku ze zmianami w organizacji pracy przedszkola w czasie wakacji, chciałabym działając w porozumieniu z radą pedagogiczną i radą rodziców poinformować Państwa, że przedszkole po 30 czerwca 2020 r. będzie czynne w dniach:

20 lipca – 28 sierpnia 2020 r. – w formule DYŻUR WAKACYJNY

W dniach 1 lipca 2020 r. – 19 lipca 2020 r. oraz w dniu 31 sierpnia 2020 r. (dzień na przygotowanie placówki do następnego roku szkolnego) przedszkole będzie zamknięte. Szczegóły dotyczące organizacji pracy opiekuńczej w czasie wakacji nie są jeszcze znane. Zależą od rozwoju pandemii. Możliwe, że będziemy musieli pracować w reżimie sanitarnym, co będzie się wiązało m.in. z mniejszą liczebnością grup.
Grupy w czasie wakacji mogą być łączone i dzieci niekoniecznie znajdą w nich swojego nauczyciela.

Proszę Państwa o informację, którzy rodzice są zainteresowani zapisaniem dziecka na dyżur wakacyjny z uwzględnieniem poszczególnych tygodni w terminie do 7 czerwca 2020 r. poprzez wysłanie wypełnionej ankiety na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Ze względu na rozwój sytuacji epidemicznej w kraju prosimy o odpowiedź na pytania analogiczne do tych z majowej ankiety, dotyczące Państwa zatrudnienia i możliwości zapewnienia opieki dziecku w domu, aby w przypadku zmniejszonej liczebności grup miejsce w przedszkolu znalazły dzieci rodziców obojga pracujących, którzy nie mają możliwości zapewnienia opieki dziecku w domu.

Z wyrazami szacunku
Ewa Kulikowska
dyrektor Przedszkola